moho parks
"Moho Park" atrodas izcilā lokācijā – Mežaparkā, Mirdzas Ķempes iela 2 un 2A – starp mežu un pilsētu. Turpat blakus atrodas Ķīšezers, Mežaparka mežs, bērnu rotaļu laukumi, bet nedaudz tālāk – telpas izklaidei un atpūtai – kafejnīca „Cabo cafe", VEF kultūras pils, radošais kvartāls „Teikums“. Attīstīta infrastruktūra un dabas tuvums – izvēlies dzīvot „Moho Park“
VIETA
moho park
moho park
moho park
ARĪ PILSĒTĀ VAR DZĪVOT TUVU DABAI!

Doma “es dzīvoju Mežaparkā” ne velti ir tik patīkama. Vide ap namiem tiks iekārtota tā, lai izskatītos mūsdienīgi un estētiski, bet vienlaikus būtu draudzīga nama bērnu rotaļām un ģimeņu kopīgai laika pavadīšanai.
Ezera un meža tuvuma dēļ vieta ir īpaši piemērota pastaigām ar suņiem, skriešanai un velo izbraucieniem. Šī ir apkaime, kur gan īpašuma, gan katra cilvēka dzīves vērtība tikai augs.
moho park
moho park
APKĀRTNE
moho park
moho park
moho park
Visas Mežaparka unikālās atpūtas iespējas, kuru dēļ šurp bieži dodas gan rīdzinieki, gan visas Latvijas iedzīvotāji, jums būs netālu no mājām. Tuvākajā apkaimē ir veikali, bērnudārzi, skolas, kafejnīcas, sporta centri, ieskaitot iespējas ūdenssportam, tenisam, un ne tikai.

Ja vajadzēs nokļūt mazliet tālāk, tramvajs nodrošina ērtu satiksmi ar pilsētas centru, bet pa Gustava Zemgala satiksmes pārvadu var ātri aizbraukt uz jūru.
moho parks
Mežaparks ir būvmākslas un pilsētplānošanas piemineklis – pilsēta-dārzs ar īpašu vēsturi un unikālu privātmāju, izklaides un rekreācijas ēku arhitektūru.
moho park
moho park
moho park
 

  Laura Ozola

  Pārdošanas vadītāja

  +371 24113232

  laura.ozola@kaamos.lv

  "MOHO" attīstītājs ir ģimenes uzņēmums Kaamos no Igaunijas. Kaamos gan nekustamo īpašumu attīstīšanā, gan būvniecībā allaž vadās pēc Laimīgo māju principa – būvēt energofektīvi, domājot gan par komfortu šodien, gan par atbildību pret nākamajām paaudzēm.

  Apskatīt citus Kaamos projektus Latvijā: kaamos.lv

  moho park
  +371 25663663
  Skanstes street 50A, Riga